Sveiki atvykę

Emocinis intelektas 2.0

5,00

Autoriai:  Travis Bradberry, Jean Greaves, Patrick Lencioni
Originalus pavadinimas:  Emotional Intelligence 2.0
Leidėjas: Liūtai ne avys
Metai: 2019
Puslapiai: 240
ISBN: 9786099603377
Formatas: 12,5 x 17,5 x 2,5 cm, minkšti viršeliai
Kalba: Lietuvių
Vertėjas: Lina Navickaitė

 

Aprašymas

„Knyga „Emocinis intelektas 2.0“ glaustai paaiškina, kaip kūrybiškai elgtis su savo emocijomis ir kaip naudingai įdarbinti savo intelektą.“
-Dalai Lama

Knyga „Emocinis intelektas 2.0 praktiškai, glaustai ir aiškiai sudėlioja esminius akcentus ir siūlo priemones, kurios padės pagerinti emocinį intelektą ir lengviau tvarkytis su nuolatiniais gyvenimo iššūkiais. Pasaulyje, kuriame intelekto koeficientas yra tiesiog skaičius, o sėkmę, gerą savijautą ir net sveikatą gali nulemti emocinis žmogaus intelektas, būtina suprasti, kuo EQ skiriasi nuo IQ ir kaip tuo pasinaudoti savo kasdieniame gyvenime ir darbe.

Šiandieniniame, sparčiai besivystančiame, konkurencingos darbo rinkos ir neramių ekonominių sąlygų pasaulyje kiekvienas iš mūsų ieško veiksmingų priemonių, galinčių padėti mums susidoroti, prisitaikyti ir pirmauti.
Emocinis intelektas jau nebėra naujiena. Daugelis puikiai supranta, koks jis būtinas, siekiant sėkmės. Tačiau žinoti, kas yra emocinis intelektas, ir sugebėti pasinaudoti juo, kad pagerintume gyvenimą, yra du labai skirtingi dalykai.
Knyga „Emocinis intelektas 2.0“ siūlo specialią, detaliai aprašytą programą, kuri padės žingsnis po žingsnio pagerinti emocinį intelektą, naudojantis keturiais esminiais įgūdžiais, būtinais siekiant išnaudoti savo potencialą:

1) Savimonė;

2) Savęs valdymas;

3) Socialinis sąmoningumas;

4) Ryšių valdymas.

Svarbiausias knygos „Emocinis intelektas 2.0“ tikslas – padidinti jūsų emocinį intelektą. Knygoje rasite ir unikalų prisijungimo kodą, kuriuo pasinaudoję galėsite atlikti emocinio intelekto testą. Jis padės išsiaiškinti, kurios iš knygoje pateiktų priemonių yra tinkamiausios būtent jums.

***

„Koncentruota knyga su įdomiom, juokingom istorijom ir gerai pateiktas kontekstas, padėsiantis suprasti bei tobulėti.“

Newsweek

„Suteikia daugybę praktinių žinių ir įžvalgų, kaip gerinti savo emocinį intelektą. Tyrimai įtikinamai rodo, kad emocinis intelektas (EQ) yra kur kas svarbesnis nei IQ“.

Stephen R. Covey, knygos „7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai“ autorius

Travis Bradberry ir Jean Greaves – programos TalentSmart® autoriai, kuriantys emocinio intelekto testus, mokantys ir teikiantys konsultacijas daugybei verslo kompanijų. Jų knygos verčiamos į 25 kalbas ir parduodamos 150 pasaulio šalių.

Knygai „Emocinis intelektas 2.0“ įžangą parašė Patrick Lencioni, bestselerio „Svajonių komandos kūrimas“ autorius. Jis teigia: „Ši knyga gali drastiškai pakeisti jūsų požiūrį į sėkmę… perskaitykite ją dukart“.

Turinys

Įvadas lietuviškai knygai

  1. Kelionė
  2. Visas vaizdas
  3. Keturi emocinio intelekto įgūdžiai
  4. Žengiate giliau: jūsų emocinio intelekto planas
  5. Savęs supratimo strategijos
  6. Kitų supratimo strategijos
  7. Santykių valdymo strategijos
  8. Epilogas
  9. Diskusiniai klausimai
  10. Prisijungimas prie testo

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Emocinis intelektas 2.0”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *