Sveiki atvykę

Prekių gražinimas ir garantija

Visoms parduodamoms prekėms taikoma leidėjo garantija. Jeigu gaunate nekokybišką prekę, galite mums gražinti ją iš karto arba vėliau, pakeisti į kitą kokybišką prekę. Apie gautą nekokybišką prekę informuokite mus el. pašto adresu: info@liutaineavys.lt.

 

Mes su Jumis susisieksime ir sutarsime dėl laiko, kada galėsime pristatyti tokią pačią kokybišką prekę ir susigrąžinti nekokybiška prekę. Ant prekių įpakavimo aiškiai užrašykite “Nekokybiškos prekės” ir Jūsų (kaip siuntėjo) bei mūsų (kaip gavėjo) adresą: UAB “Liūtai ne avys”, Švyturio  g. 10-40, LT-92247 Klaipėda.

 

Už nekokybiškos prekės pristatymą ir grąžinimą mokame mes. Tuo atveju, jei nekokybiškos prekės negalėsime pakeisti į tokią pačią kokybišką, pasiūlysime kitą tiek pat kainuojančią prekę arba grąžinsime pinigus už nekokybišką prekę.


Jūs galite grąžinti mūsų knygyne pirktas prekes per 14 dienų nuo užsakymo gavimo. Prieš grąžindami prekes, informuokite mus apie tai el. pašto adresu: info@liutaineavys.lt. Ant grąžinamų prekių įpakavimo užrašykite “Grąžinimas” ir išsiųskite mums registruota siunta adresu: UAB “Liūtai ne avys”, Švyturio g. 10-40, LT-92247 Klaipėda.

Garantuojame sumokėtos sumos grąžinimą, tačiau prekių pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Už prekių grąžinimą mums taip pat mokate Jūs.


Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos taip pat galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p.
tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt (taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse) – ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/