Sveiki atvykę

Genialus gyvenimas: pakeisk mąstymą, sustiprink kūną ir tapk ypatingas

5,49

  • Autorius: Max Lugavere
  • Originalus pavadinimas: The Genius Life: Heal Your Mind, Strengthen Your Body, and Become Extraordinary
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Metai: 2021
  • Puslapiai: 288
  • ISBN: 9786098254716
  • Versijos kodas: NN 7.16
  • Formatas: 14,5 x 21 x 3,7 cm, kieti viršeliai
  • Kalba: Lietuvių
  • Vertėjas: Gražina Nemunienė

Aprašymas

Knygoje pateiktas 21-os dienos genialaus gyvenimo planas, kuriame rasite patarimų apie mankštą, mitybą, maisto ruošimą ir sveikus užkandžius.

 

New York Times bestselerio Genialus maistas autorius pateikia patarimų, kaip smegenis ir visą organizmą perprogramuoti taip, kad jie veiktų pagal „gamyklinius parametrus“ – sugebėtų kovoti su nuovargiu, nerimu, depresija ir optimizuotų pažintinę sveikatą ilgesniam ir sveikesniam gyvenimui.

Žmogaus organizmas vystėsi sąlygomis, kokių dabar nebėra. Šiuolaikinis pasaulis gerokai pasikeitė nuo medžiotojų-rinkėjų laikų. Dėl šių pokyčių pagausėjo nerimo sutrikimų, streso ir smegenims kenkiančių ligų, tačiau mokslas įrodė, kad smegenis ir visą organizmą galima sustiprinti keičiant gyvenimo būdą į tokį, kuris padėtų atstatyti prigimtinius pažintinius gebėjimus.

Knygoje Genialus gyvenimas Maksas Lugavere išplečia genialios mitybos planą, orientuotą į tai, kaip maistas veikia smegenų sveikatą, iki visos gyvensenos plano. Dabar jau žinome, kad smegenų sveikatą – pažintines funkcijas ir emocinę gerovę – veikia  žarnyno sveikata, endokrininė, širdies, kraujagyslių bei nervų sistemos, nes jos visos glaudžiai susijusios tarpusavyje. Knygoje Genialus gyvenimas plačiai nagrinėjama cirkadinė biologija, psichologija, silpnaprotystės profilaktika, pažintinių funkcijų optimizavimas ir mankštos fiziologija. Patariama, kaip  keisti kasdienę dienotvarkę – mitybą, mankštą, miegą, detoksikaciją – į tokią, kuri visapusiškai pagerintų pažintinius gebėjimus. Tarp naujoviškų Makso patarimų rasite:

*Triuką, kaip per dešimt minučių pasiekti maratonui prilygstantį poveikį;

*Kaip nesuvalgius vienos ar dviejų papildomų daržovių porcijų per dieną gauti tokią pačią naudą organizmui;

*Kokios jūsų namuose slypinčios cheminės medžiagos gali jus padaryti apkūnų ir ligotą;

*Kaip 58 procentais padidinti melatonino kiekį organizme, kad geriau miegotumėte be papildų.

 

***

Maksas Lugavere yra filmų kūrėjas, televizijos įžymybė, sveikatos ir mokslo žurnalistas. Jis –  pirmo dokumentinio filmo Bread Head apie silpnaprotystės profilaktiką, keičiant mitybą ir gyvenimo būdą, režisierius. Jis dirbęs internetinėse svetainėse Medscape, Vice, Fast Company, Daily Beast ir kitose, taip pat nuolat dalyvauja kaip pagrindinis ekspertas pokalbių laidoje Daktaras Ozas. Jis yra populiarus lektorius ir buvo pakviestas skaityti paskaitų Niujorko mokslų akademijoje bei Weill Cornell medicinos koledže. Be to, skaitė pranešimą Biohacker Summit konferencijoje Stokholme, Švedijoje. Nuo 2005 iki 2011 metų Lugavere dirbo žurnalistu Al Gore’s televizijos kanale. Jis gyvena Niujorke ir Los Andžele.

 

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Genialus gyvenimas: pakeisk mąstymą, sustiprink kūną ir tapk ypatingas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *