Sveiki atvykę

Parodyk ką sukūrei! 10 būdų dalytis kūrybiškumu ir būti atrastam

4,00

Pavadinimas: Parodyk, ką sukūrei: 10 būdų, kaip dalytis savo kūrybiškumu ir būti atrastam!

„New York Times“ bestselerio „Vok kaip menininkas“ antroji knyga!

Autorius: Austin Kleon
Leidėjas: Liūtai ne avys (ankstesnis pavadinimas forSmart)
Metai: 2017
Puslapiai: 216
ISBN: 9786098194012
Formatas: 15,5 x 15 x 1,8 cm, minkšti viršeliai
Kalba: Lietuvių
Vertėjas: Ramūnas Sungaila

Aprašymas

Austinas Kleonas savo „New York Times” bestseleryje „Vok kaip menininkas”skaitytojams atskleidžia, kaip išlaisvinti savo kūrybiškumą. Dabar metas keliauti toliau – tapti žinomam. Parodyk ką sukūrei!

Knygelėje „Parodyk, ką sukūrei!” paneigiamas vienišo genijaus mitas, menininkams, rašytojams, išradėjams ir kūrybingiems verslininkams atskleidžiant, kaip patekti į naujųjų talentų pasaulį. Šis leidinys apie tai, kaip tapti atrandamam ir būti atrastam; kaip naudotis esamais pažinčių tinklais ir nešvaistyti laiko juos mezgant.

Visa esmė – procesas, o ne darbo vaisiai. Pasidalyk kažkuo nauju kasdien (tačiau netapk šiukšlintoju). Išsaugok pradedančiojo ugnelę – taip atsiveria beribės galimybės. Būk jungiančiąja grandimi, mokytoju, visa apimančiu centru. Nekaupk šlamšto.

10 naujų pagrindinių knygelės „Parodyk, ką sukūrei!” principų atskleidžia, kaip būti atviram, dosniam ir drąsiam – menininku, iš kurio vogs kiti.

***

ATSILIEPIMAI

Vieniems žmonėms reklamuotis sekasi natūraliai. Kitiems savo darbus pademonstruoti viešai labai sunku. Šioje kūrybingai sumaketuotoje kišeninio formato knygoje Kleonas siūlo pastariesiems veiksmingas strategijas, kurios suteiks galimybę dalytis savo darbais neišeinant iš komforto zonos…

Kleono patarimai yra įsimintini ir taiklūs.

— Publishers Weekly

Paantraštė neabejotinai galėtų būti tiesiog „Kaip reklamuotis netampant šiknium“. Tai nepaprastai naudinga, lengvai skaitoma knygelė, kurią perskaityti būtina.

— Fast Company

Kaip ir „Vok“, „Parodyk“ yra nesenstanti klasika. Per visą gyvenimą skaitytojai gali prie šios knygos grįžti ne kartą ir vis tiek rasti naudingų idėjų bei patarimų. Klaidinga manyti, kad ši knyga skirta jauniems menininkams, nes kiekvienas pradedantysis čia ras ir optimizmo, ir padrąsinimą.

— Library Journal

Dėl efektyvių Kleono patarimų ši mažytė formato knygelė tampa visai ne mažutė.

— Booklist

Šioje motyvuojančioje knygoje, kupinoje išmanių metodų, idėjų ir citatų, Kleonas mus moko, kaip geriausiai nūdien dirbti kuriant… Tikras bestseleris.

— The Bookseller

Išmintingas, tačiau visada įdomus kūrybiškumo vadovas mums visiems.

— Largehearted Boy

Kleonas, atsakydamas į vieną iš esminių kūrybinio gyvenimo klausimų „Kaip būti atrastam?“, tolygiai derina kuklumą, sąžiningumą ir humorą. Kai kuriais aspektais knyga yra tarsi veidrodinis Kleono debiuto atspindys – užuot drąsinusi „vogti“ iš kitų… ji siūlo planą, kaip padaryti savo darbą pakankamai įtakingą, kad būtų vertas vagystės.

— Brain Pickings

Būtina perskaityti kiekvienam, dalyvaujančiam kūrybiniame procese.

— LibraryReads

Rašydamas recenziją nedažnai galiu pasakyti, kad knyga pakeitė mano gyvenimą… Trumpuose, vienas po kito einančiuose skyreliuose pateikdamas puikias alternatyvas vietoj bevaisių mitų, į dienos šviesą iškeldamas nenaudingas neurozes ir galiausiai pasiūlydamas tai, kas virsta nauju požiūriu į kūrybiškumą, vaizduotės manifestu, pasiekiamu kiekvienam, Kleonas padeda įveikti begalę apgaulingų įsitikinimų, kurie būdingi žmonėms priimant kūrybinius sprendimus.

— BookPage

Austinas Kleonas – vienas iš ryškiausių naujųjų mąstytojų kūrybos pasaulyje. O „Parodyk, ką sukūrei!“ atskleidžia, kodėl. Savo paprastomis, tačiau giliomis įžvalgomis, taip pat daugybe nuostabių iliustracijų autorius bloškia šalin senus kūrybinio gyvenimo stereotipus ir pasakoja, koks tas gyvenimas yra iš tikrųjų.

Šia puikia knyga norėsite dalytis visur.

— Daniel H. Pink, „To Sell Is Human and Drive“ knygos autorius

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Parodyk ką sukūrei! 10 būdų dalytis kūrybiškumu ir būti atrastam”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *