Sveiki atvykę!
Akcija!

Valgykit kaip žvėrys! Kokių sveikos mitybos paslapčių galime pasimokyti iš gamtos

13,99 8,59

  • Originalus pavadinimas: Eat Like the Animals: What Nature Teaches Us About the Science of Healthy Eating
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Metai: 2021
  • Puslapiai: 272
  • ISBN: 9786098254525
  • Versijos kodas: 8
  • Formatas: 13,5 x 20 x 2,5 cm, kieti viršeliai
  • Kalba: Lietuvių
  • Vertėjas: Raimonda Mikašauskienė

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PER AB “LIETUVOS PAŠTAS” arba OMNIVA paštomatus! (norėdami, kad būtų pristatyta į Omniva paštomatą tiesiog pastabose nurodykite OMNIVA ir Jums patogų paštomatą)!

Įsiminti
Įsiminti

Aprašymas

Geriausia 2020-ųjų metų New Scientist knyga.

Mūsų protėviai, iš kurių išsivystėme, intuityviai jautė, kiek ir kokio maisto reikėjo jų kūnui, tad maitinosi išlaikydami idealią maistinių medžiagų pusiausvyrą. Pradedant laukiniais babuinais ir baigiant lipniais pelėsiais glitūnais, visi gyvi organizmai instinktyviai žino, kaip derinti mitybą. Visi, išskyrus šiuolaikinius žmones. Kada ir kodėl mes praradome šį gebėjimą, ir ar įmanoma jį susigrąžinti?

Pasakodami įtraukiančią mitybos mokslo ir evoliucinės biologijos istoriją bei remdamiesi daugelį metų trukusiais novatoriškais tyrimais, Davidas Raubenheimeris ir Stephenas Simpsonas nuosekliai atskleidžia atsakymus į šiuos klausimus. Jų spalvingos mokslinės kelionės metu skaitytojai apkeliaus visą Žemės rutulį – nuo Keiptauno prieškalnių iki Arizonos dykumų bei pažangiausių tyrimų centro Sidnėjuje. Mokslininkams tikrinant savo hipotezes su įvairiais gyvūnų karalystės nariais, skaitytojai susipažins su skėriais, pelėmis ir netgi gorilomis.

Šios didingos mokslinės kelionės rezultatas – jungtinė mitybos teorija, išryškinanti svarbias prielaidas apie augančią medžiagų apykaitos ligų ir nutukimo epidemiją. D. Raubenheimeris ir S. Simpsonas pateikia naudingų įžvalgų, padėsiančių įvertinti nepageidaujamą šalutinį madingų dietų poveikį, kontroliuoti savo mitybos aplinką ir suvokti, kad tai, kas skanu ir sveika, yra sudėtinė tinkamos mitybos dalis.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Be the first to review “Valgykit kaip žvėrys! Kokių sveikos mitybos paslapčių galime pasimokyti iš gamtos”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *