Sveiki atvykę

ATOMINIAI ĮPROČIAI: lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus

5,00

Autorius: James Clear

Originalus pavadinimas:  Atomic Habits

Leidėjas: Liūtai ne avys

Metai: 2019
Puslapiai: 320
ISBN: 9786098254037
Formatas: 13,5 x 20 x 2,5 cm , minkšti viršeliai su atvartais
Kalba: Lietuvių
Vertėja: Diana Urbonė

 

Aprašymas

Knyga, akimirksniu tapusi „New York Times“ bestseleriu

 

Mažyčiai pokyčiai – reikšmingi rezultatai

Nesvarbu, kokie jūsų tikslai, „Atominiuose įpročiuose“ rasite patikrintą sistemą, kuri leis kasdien tobulėti. Džeimsas Kliras (James Clear), vienas iš geriausių įpročių formavimo specialistų pasaulyje, šioje knygoje pristato praktinius būdus, padėsiančius išsiugdyti gerus įpročius, nugalėti blogus ir palengva žingsniuojant pasiekti įspūdingų rezultatų.

 

Jei sunku pakeisti savo įpročius, problema – ne jūs. Problema – jūsų sistema. Prie blogų įpročių vis grįžtate ne todėl, kad nenorite keistis, bet todėl, kad turite netinkamą sistemą, kuri užkerta kelią pokyčiams. Jums reikia ne pakilti iki savo tikslų, bet nusileisti iki susikurtų sistemų. Knygoje rasite patikrintą sistemą, kuri jus pakylės į naujas aukštumas.

 

Autorius pasižymi gebėjimu išgryninti sudėtingas temas iki paprastų veiksmų, kuriuos galima lengvai atlikti kasdieniame gyvenime ir darbe. Šis suprantamas ir aiškus vadovas parengtas remiantis patikimais biologijos, psichologijos ir neurologijos faktais. Tai leis skaitytojams išlaikyti gerus įpročius ir atsikratyti blogųjų. Be to, kiekvieną įkvėps ir nustebins tikros olimpinių aukso medalių laimėtojų, pripažintų menininkų, verslo lyderių, gydytojų ir garsių komikų istorijos, parodančios, kaip jie savo meistriškumą tobulino naudodami mažyčių įpročių strategiją, kol galiausiai tapo geriausiais.

 

Sužinosite, kaip:
* rasti laiko naujiems įpročiams (net jei gyvenimo tempas pašėlęs);

* įveikti motyvacijos ir valios stoką;

* pertvarkyti savo aplinką, kad būtų lengviau siekti tikslų;

* vėl grįžti į ankstesnį gyvenimo ritmą, kai kas nors išmuša iš vėžių…

…ir kitų naudingų dalykų.

 

„Atominiai įpročiai“ pakeis jūsų supratimą apie pažangą ir sėkmę, pasiūlys jums ir strategijas, kurių reikia keičiant įpročius – ir nesvarbu, ar priklausote komandai, norinčiai laimėti čempionatą, organizacijai, trokštančiai padaryti perversmą pramonėje, ar tiesiog esate žmogus, norintis mesti rūkyti, atsikratyti nereikalingų kilogramų, sumažinti įtampą ir siekiantis bet kokių kitų tikslų.

 

***

„Wall Street Journal“ bestseleris

„USA Today“ bestseleris

„Publisher’s Weekly“ bestseleris

Viena iš septynių geriausių „Fast Company“ 2018 m. verslo knygų

Viena iš geriausių „Business Insider“ 2018 m. saviugdos knygų

 

***

 

Nepaprastai praktiška ir naudinga knyga. Joje išgryninama svarbiausia informacija apie įpročių formavimą, todėl galite padaryti daugiau, susikoncentruodami į mažiau.

– Mark Manson, „New York Times“ bestselerio „Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto“ autorius

 

Autorius daug metų mokėsi įpročių mokslo ir gilinosi į jo subtilybes. Ši įtraukianti, praktiška knyga – tai vadovas, be kurio neišsiversite, jei norite nugalėti blogus įpročius ir išsiugdyti naujus gerus.

– Adam Grant, „New York Times“ bestselerio „Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį“ ir „Option B“ (su Sheryl Sandberg) autorius

 

Ypatinga knyga, kuri pakeis požiūrį į kiekvieną dieną ir gyvenimo būdą.

– Ryan Holiday, bestselerių „The Obstacle Is the Way“ ir „Ego Is the Enemy“ autorius

 

Man, gydytojai, mėginančiai padėti savo pacientams išsiugdyti sveikus įpročius, kurie padėtų nuslopinti ar išgydyti lėtines ligas, „Atominiai įpročiai“ yra planas, kurio ilgai ieškojau. Knygoje randu dalykų, kurių galiu pamokyti savo pacientus, taip pat rekomenduoju jiems patiems perskaityti ją ir įgyvendinti pristatytas idėjas. Knyga paprasta, bet paveiki. To turėtų mokyti visose medicinos mokyklose.

– Laurie Marbas, Marilandas, JAV oro pajėgų veteranė

 

Buvo tikras malonumas skaityti „Atominius įpročius“. Labai daug sužinojau, Manau, knyga padės ir daugeliui kitų žmonių.

Gayle King, CBS televizijos laidos „This Morning“ antroji vedėja ir „O, The Oprah Magazine“ redaktorė-konsultantė

 

Naudinga nauja knyga.

– „Wall Street Journal“

 

„Atominiuose įpročiuose“ autorius parodo, kaip įveikti motyvacijos trūkumą, keisti savo aplinką, kad ji būtų palankesnė sėkmei, ir rasti laiko naujiems (ir geresniems) įpročiams.

– „Glamour.com“

 

„Atominiai įpročiai“ – puiki knyga visiems, kuriems niekaip nepavyksta išrauti to vieno (ar kelių) blogo(-ų) įpročio(-ių). Ji – norintiems nebe rūpintis dėl sveikatos, kūno kultūros ar finansų, bet galiausiai imti puoselėti puikius santykius ir mėgautis geru gyvenimu.

– „Medium.com“

 

Puiki knyga. Iš tiesų verta perskaityti.

– Benjamin Hardy, „Inc.com“

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “ATOMINIAI ĮPROČIAI: lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *