Sveiki atvykę

Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi: maži dalykai, kurie gali pakeisti tavo gyvenimą… ir galbūt pasaulį

3,00

 • Originalus pavadinimas: Make Your Bed: Little Things That Can Change Your Life…And Maybe the World
 • Autorius: William H. McRaven
 • Leidėjas: Liūtai ne avys
 • Metai: 2021
 • Puslapiai: 144
 • ISBN: 9786098254693
 • Formatas: 11,5 x 18,5 x 1,3 cm, kieti viršeliai
 • Kalba: Lietuvių
 • Vertėjas: Elena Sungailienė

Pristatymo tarifai:

 •  Į Omniva paštomatus užsakymams iki 13,99Eur – 1,49Eur, už 14Eur ir daugiau NEMOKAMAS
 • Pristatymas per AB Lietuvos Paštas iki 13,99Eur – 1,49Eur, už 14Eur ir daugiau NEMOKAMAS
 • Pristatymas per Venipak kurjerį iki 23,99Eur – 2,49Eur, už 24Eur ir daugiau NEMOKAMAS

Aprašymas

Jei kiekvieną rytą pasiklosi lovą, būsi įvykdęs pirmąją dienos užduotį. Tai suteiks nedidelį pasididžiavimo jausmą ir paskatins imtis kitos užduoties, tada dar vienos ir dar vienos. Baigiantis dienai, ši viena įvykdyta užduotis virs daugybe atliktų darbų. Pasiklojus lovą, taip pat sustiprėja suvokimas, kad gyvenime svarbūs maži dalykai. Jei negali gerai atlikti smulkių užduočių, niekada gerai neatliksi ir labai svarbių.
– IŠ ADMIROLO MCRAVENO KALBOS, PASAKYTOS TEKSASO UNIVERSITETO DIPLOMŲ TEIKIMO CEREMONIJOJE

Iš knygos:

“Gyvenimas – tai kova, o nesėkmė visad tikėtina, tačiau tie, kurie gyvena bijodami nesėkmių, sunkumų ar gėdos, niekada neišnaudos savo potencialo. Neatiduodamas visų savo jėgų, retkarčiais nepasiryždamas virve nusileisti žemyn galva, neparodydamas bebaimės narsos, niekada nesužinosi, kas iš tiesų įmanoma gyvenime.”

***
Genialiai paprasta… nuostabios, išmintingos ir glaustos mintys.
– Forbes

Šią knygą turėtų perskaityti kiekvienas Amerikos lyderis. „Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi” – tai knyga, kuri įkvėps jūsų vaikus ir anūkus išnaudoti visą savo potencialą. Tai knyga, kuri turėtų būti aptarinėjama vadovų komandose, norint paskatinti siekti bendrų tikslų. Svarbiausia – tai knyga, kurią skaitysite su ašaromis akyse.
– Wall Street Journal

Knyga kupina įtaigių asmeninių JAV nacionalinio saugumo užkulisių istorijų. McRaveno pamokos, kaip ir jo kalba diplomų teikimo ceremonijoje, aprėpia daug daugiau nei lovos klojimą. Jis dešimties skyrių knygą skyrė pamokoms apie tai, kaip įveikti nesėkmes, duoti atkirtį skriaudėjams ir suteikti viltį kitiems.
– Washington Post

McRavenas… jis į šią ploną, bet galingą knygą sudėjo per jūrų pėstininkų mokymus išmoktas pamokas ir patirtį, įgytą beveik keturis dešimtmečius tarnaujant JAV kariniame jūrų laivyne.
– USA Today

***

Admirolas Williamas H. McRavenas (JAV karinių jūrų pajėgų veteranas) yra „New York Times” bestselerio nr. 1 „Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi” ir „New York Times” bestselerio „Sea Stories: My Life in Special Operations” (Jūros istorijos. Mano gyvenimas specialiųjų operacijų laive) autorius. Vadovaujant per visą trisdešimt septynerius metus trukusią jūrų pėstininko karjerą, jam teko įveikti kiekvieną pakopą. Jo, keturių žvaigždučių admirolo, galutinė užduotis buvo vadovauti visoms JAV karinio jūrų laivyno specialiųjų operacijų pajėgoms. Palikęs laivyną, 2015–2018 m. jis ėjo Teksaso universiteto sistemos rektoriaus pareigas. Dabar su savo žmona Georgeanna autorius gyvena Ostine, Teksaso valstijoje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi: maži dalykai, kurie gali pakeisti tavo gyvenimą… ir galbūt pasaulį”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *