Sveiki atvykę

Knygų komplektas Depresijos ir Nerimo tematika

8,00

  • Originalus pavadinimas: First, We Make the Beast Beautiful
  • Autorius: Sarah Wilson&Alexander Lowen
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Metai: 2019 & 2019
  • Puslapiai: 400&288
  • ISBN: 9786099603360&9786099603353
  • Versijos kodas: 2
  • Formatas: 15 x 21,5 x 3,5 cm, kieti viršeliai
  • Kalba: Lietuvių
  • Vertėjas: Matas Geležauskas, Jurgita Ruškytė, Lina Navickaitė

Aprašymas

1.Knyga “ĮVEIKTAS NERIMAS: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole”

Kinų išmintis teigia, kad prieš įveikdami pabaisą, pirmiausia turime ją paversti gražia.
Šią kinų patarlę Sara Vilson (Sarah Wilson) pirmiausia aptiko psichiatrės Kėjos Redfild Džeimison (Kay Redfield Jamison) memuaruose „Neramus protas” (An Unquiet Mind). Ji tapo raktu, padėjusiu rašytojai suprasti visą gyvenimą trunkančią savo pačios kovą su nerimu. S. Vilson – bestselerių autorė, žurnalistė ir verslininkė, kurios mitybos programa ir knyga „Aš atsisakiau cukraus” (I Quit Sugar) padėjo daugiau nei pusantro milijono žmonių visame pasaulyje gyventi geriau ir sveikiau. Ir visą tą laiką ją lydėjo lėtinis nerimo sutrikimas.

Knygoje „Pirmiausia paverskime pabaisą gražuole” S. Vilson pasitelkia savo fantastišką gebėjimą susikoncentruoti, taip pat nuostabius informacijos paieškos įgūdžius, kad geriau suprastų savo viso gyvenimo palydovą ir ištirtų dirgiklius, gydymo būdus, ilgalaikes ir trumpalaikes madas. Autorės literatūros spektras platus, ji kalbina likimo brolius ir seses, psichinės sveikatos ekspertus, filosofus, net patį Dalai Lamą, o viską, ką sužino, perleidžia per savo asmeninių patirčių prizmę.

S. Vilson skaitytojai atras užuojautą, humorą, bendrystę ir praktinių patarimų, kaip gyventi su savo Pabaisa.

2.Knyga “DEPRESIJA IR KŪNAS: revoliucinis garsaus psichiatro metodas, padėsiantis įveikti depresiją”

Dr. Aleksandro Loveno (Alexander Lowen) nuomone, depresijos apimtas žmogus yra praradęs ryšį su realybe, o ypač su savo kūno realybe.

Šioje įkvepiančioje, novatoriškoje knygoje „Depresija ir kūnas” tyrinėjamos kultūrinės ir psichologinės priežastys, dėl kurių patenkama į tokią situaciją; joje parodoma, kaip galime įveikti depresiją, atkūrę ryšį su savo fizine savastimi ir mokydamiesi atpažinti savo emocijų išraišką.

Turėdamas milžinišką darbo su depresija sergančiais pacientais patirtį, autorius pateikia paprastų, bet nepaprastai efektyvių pratimų kompleksą, kurie padės sužadinti įgimtą savo energiją, išreikšti meilę ir savąjį unikalumą, atgaivinti dvasingumą ir tikėjimą gyvenimu.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Knygų komplektas Depresijos ir Nerimo tematika”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *