Sveiki atvykę

Vok, kaip menininkas! Parodyk ką sukūrei! Visada stenkis!

9,00

Autorius: Austin Kleon

Originalūs pavadinimai:  Steal Like an Artist: 10 Things Nobody Told You About Being Creative,  Show Your Work!, Keep Going: 10 Ways to Stay Creative in Good Times and Bad

Leidėjas: UAB Liūtai ne avys

Metai: 2013-2019
Puslapiai: 161 -224
ISBN: 9786098254044;9786098194012; 9786099547473
Formatas: 15X15cm , minkšti viršeliai
Kalba: Lietuvių
Vertėja: Ramūnas Sungaila, Dora Žibaitė

 

Aprašymas

Kūrybiškumo manifestu tituluojamų knygų „Vok, kaip menininkas“,  „Parodyk, ką sukūrei”  ir „Visada stenkis“ komplektas

Kūrybiškumas, besiasocijuojantis su mūzomis, kūrybinėmis genijaus kančiomis ir įkvėpimo laukimu, jau seniai nuvainikuotas. Nauju kelrodžiu į kūrybiškumą drąsiai galima vadinti leidyklos „Liūtai ne avys“ į lietuvių kalbą išleistą rašytojo Austino Kleono kūrybiškumo manifestą, kuris nugulė „New York Times“ bestseleriu tapusiose knygose „Vok kaip menininkas“, „Parodyk, ką sukūrei“ ir naujausioje, neseniai pasirodžiusioje – „Visada stenkis“.

Šią trijų knygų seriją autorius skyrė pirmiausia rašytojams ir menininkams, tačiau čia minimi patarimai ir kūrybingo, produktyvaus gyvenimo principai tiks bet kuriam, kuris nori gyventi aktyvų ir prasmingą gyvenimą: ir verslininkui, ir studentui.

Kleono knygos tapo bestseleriais ir Lietuvoje, todėl ne mažesnio susidomėjimo laukiama ir vos tik pasirodžiusia naujausia į lietuvių kalbą išversta jo knyga „Visada stenkis“.  

Knygos autorius, trečioje savo knygoje, remdamasis daugybės produktyvių menininkų pavyzdžiais, pateikia 10 būdų, kaip išlikti  kūrybingam gerais ir blogais laikais.

Piešiantis rašytojas, kuriantis užtušuojamąją poeziją ir milžiniškoms konferencijų auditorijoms kalbantis apie kūrybiškumą prisipažįsta: net ir po daugiau nei dešimties kūrybos metų šiandien jam kurti nei kiek ne lengviau, o kurdamas kartais jaučiasi kaip Sizifas, ridenantis į kalną riedulį.

Šį riedulį autoriui padeda nuridenti kasdieninė rutina. Būtent ją A. Kleonas išskiria savo knygoje kaip vieną efektyviausių būdų, kūrybos proceso metu padedančių atsiriboti nuo trikdančio išorinio pasaulio chaoso.

Šioje knygoje rasite patarimus, kaip susikurti kūrybiškumui tinkamiausią rutiną bei iš šiandienos išspausti viską, ką galima geriausio. Išmoksite kurti sąrašus, kurie padės tapti produktyvesniais, sužinosi, kas yra įkvėpimą skatinanti palaimos zona, ir kaip ją galite susikurti savo namuose. Šios nedidelės knygelės pagalba išmoksite atsiriboti nuo rezultato ir, susigražinę vaikišką žaismingumą,  mėgautis pačiu kūrybos, darbo procesu, sužinosite, kaip atrasti įkvėpimą kasdienybėje ir paprastuose dalykuose, kurie padės jums nesustoti savo veiklose.

Pagrindinis knygoje skambantis leitmotyvas – „nenustok“ – skatins nenustoti žaisti, stebėti, svajoti, ieškoti, eiti, tyrinėti ir gyventi autentišką gyvenimą.

Ši A. Kleono knyga puikiai papildo anksčiau išleistas „Vok kaip menininkas“, „Parodyk, ką sukūrei“ knygų dalis.

Pirmojoje savo knygoje „Vok kaip menininkas“ autorius, teigdamas kad nėra nieko originalaus, siūlo mokytis iš kitų autorių, semiantis iš jų įkvėpimo, perimant geriausias jų idėjas ir jas pritaikant sau bei kurti čia ir dabar, o ne laukti pervertinamo kūrybinio įkvėpimo. Šioje knygoje A. Kleonas pateikia dešimtį dalykų, kurių niekas nedrįso pasakyti apie kūrybiškumą.

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vok, kaip menininkas! Parodyk ką sukūrei! Visada stenkis!”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *