Sveiki atvykę

Mažiau barnių, daugiau meilės: praktinė knyga poroms apie santykius

6,99

  • Originalus pavadinimas: Love More, Fight Less: Communication Skills Every Couple Needs: A Relationship Workbook for Couples
  • Autorius:  Gina Senarighi
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Metai: 2021
  • Puslapiai: 240
  • ISBN: 9786098254570
  • Versijos kodas: 12
  • Formatas: 17 x 24 x 1,2 cm, minkšti viršeliai
  • Kalba: Lietuvių
  • Vertėjas: Lina Navickaitė

 

Aprašymas

Išmokite su partneriu bendrauti efektyviai, prasmingai ir taikiai – net sudėtingose situacijose.

 

Konfliktai yra neatsiejama bet kurių santykių, net pačių sveikiausių, dalis. Norint sukurti ilgalaikius santykius, svarbiausia ne vengti barnių, o vertinti juos kaip galimybę dirbti drauge. Savo knygoje Gottmano sertifikatą turinti santykių konsultantė dr. Gina Senarighi supažindina su priemonėmis ir strategijomis, kurių mums reikia norint efektyviai bendrauti, atgauti pasitikėjimą vienas kitu ir atsikratyti praeities nuoskaudų.

***

Knygoje „Mažiau barnių, daugiau meilės“ rasite:

30 bendravimo įgūdžių ir užduočių, padėsiančių ugdyti savimonę, įvardyti reaktyvias emocijas ir jų atsikratyti, išmokti atskirti mintis nuo emocijų, neteisti ir daug kitų dalykų.

29 dažniausiai pasitaikančius santykių spąstus, į kuriuos patekus kyla problemų dėl artumo, karjeros, finansų, šeimos ir buities, draugysčių su kitais žmonėmis, ir patarimų, kaip jas spręsti.

Nuoseklių nurodymų ir specialistės įžvalgų, padėsiančių, užuot konfliktavus, pasitelkti efektyvius bendravimo įgūdžius.

Ši knyga apie santykius skirta poroms, kurios nori išsiugdyti naujų įgūdžių ir susikurti tvirtą pagrindą, leisiantį judėti toliau ir konfliktus spręsti taip, kad ryšys tik stiprėtų.

***

Gina moka nuoširdžiai ir aistringai išdėstyti praktinę informaciją. Plačią temą ji išskaido į lengvai suprantamus etapus ir užduotis, kurias galite atlikti dabar pat. Knyga „Mažiau barkitės, daugiau mylėkite“ yra pagrindinis šaltinis kiekvienam, norinčiam sustiprinti santykius (ir mažiau konfliktuoti).

– Julie Jeske, sertifikuota šeimos ir (arba) poros terapeutė, „Swoon“ tinklalaidės bendravedėja

 

Kalbant apie knygas santykių tema, ši yra neabejotinai prieinamiausia kiekvienam, norinčiam pagerinti bendravimą. Puikus pasirinkimas tiek kuriant naujus santykius ir norint pelnyti pasitikėjimą vienas kitu, tiek stiprinant ilgalaikį ryšį. Jei kada nors troškote, kad vykstant sudėtingam pokalbiui su partneriu koks nors santykių specialistas palaikytų už rankos, šią knygą įsigyti būtina. Tai tikras lengvai pritaikomų priemonių ir užduočių, su kuriomis turėjote susipažinti dar mokykloje, lobynas.

– Jeff Guenther, licencijuotas profesionalus konsultantas, „TherapyDen“

 

Mielai naudoju šį leidinį, konsultuodama poras ir dirbdama su jomis. Užduotys, padedančios stiprinti tarpusavio pasitikėjimą, yra išties naudingos, ir man nepaprastai patinka faktas, kad šioje knygoje kalbama apie sutikimą kalbėti ir klausytis dar nė nepradėjus mylėtis. Tikiuosi, šį rudenį knygos „Mažiau barkitės, daugiau mylėkite“ medžiagą panaudosiu per paskaitas.

– Catherine Nyhan, licencijuota profesionali konsultantė ir supervizorė Portlando universitete

***

Apie autorę

Filosofijos mokslų daktarė ir profesionali klinikinė konsultantė Gina Senarighi yra autorė, mokytoja, patarėja seksualumo klausimais ir sertifikuota santykių konsultantė. Ši švietėja, konsultantė, porų psichoterapeutė jau daugiau nei dešimtmetį moko savo klientus atvirai pykstantis ir karštai mylintis išlaikyti sveikus santykius.

 

 

 

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mažiau barnių, daugiau meilės: praktinė knyga poroms apie santykius”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *