Aprašymas
Nauja tarptautinio rekordus sumušusio bestselerio „Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto“ autoriaus knyga – paradoksalus vadovas sprendžiantiems vilties problemas.
Gyvename įdomiu laikmečiu. Materialiai viskas geriau – esame laisvesni, sveikesni ir turtingesni nei kada nors iki šiol gyvenę žmonės. Visgi kažkodėl viskas atrodo beviltiškai ir velniškai sukrušta – planeta šyla, vyriausybės ir ekonomikos žlunga, visi nuolat vieni kitus įžeidinėja socialiniuose tinkluose.
Kas darosi? Jei kas nors ir gali įvardyti mūsų dabartinį negalavimą ir padėti jį išgydyti, tai Markas Mansonas. 2017 m. išleista jo knyga „Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto“ puikiai atskleidė nuolatinį tyliai kuždantį nerimą, persmelkusį modernųjį gyvenimą. Autorius parodė, kad įnirtingos laimės paieškos tik daro mus nelaimingesnius. O žodžiai „subtilus menas“ knygos pavadinime išties drąsus iššūkis: įvardyti savo problemą; sukonkretinti, surasti ir susitelkti į skausmą, kurį reikia ištverti. Rezultatas? Visame pasaulyje nupirkta milijonai jos egzempliorių, ji tapo tarptautiniu reiškiniu ir trylikoje šalių atsidūrė pirmoje vietoje perkamiausių knygų sąraše.
Naujoje knygoje „Viskas sukrušta“ autorius nukreipia žvilgsnį į visame pasaulyje nesibaigiančias negandas. Remdamasis psichologiniais tyrimais šia tema, taip pat nesenstančia filosofų, tokių kaip Platonas, Nyčė (Nietzche) ir Tomas Vaitsas (Tom Waits), išmintimi, Mansonas išsamiai analizuoja religinius ir politinius klausimus, mūsų santykį su pinigais, pramogomis ir internetu, atskleisdamas, kaip gero perteklius gali psichologiškai ėsti mus gyvus.
Erudiciją derindamas su „iš kur, po galais, šitas mėšlas“ stiliaus humoru, Mansonas mus čiumpa už pakarpos ir atvirai triuškindamas mūsų tikėjimo, laimės, laisvės – net pačios vilties – sąvokas reikalauja būti sąžiningesniems patiems sau, kad su pasauliu užmegztume tokį ryšį, apie kokį galbūt nė nebuvome pagalvoję. Vienas iš didžiųjų šiuolaikinių rašytojų pristato naują knygą, kuri suteiks peno pamąstyti visus ateinančius metus.
MARKAS MANSONAS – tarptautinio bestselerio (vien JAV parduota daugiau kaip 5 mln. egzempliorių) „Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto“ autorius. Jo tinklaraštis MarkManson.net per mėnesį sulaukia daugiau nei 2 mln. skaitytojų. Rašytojas gyvena Niujorke.
***
Markas Mansonas – verčiančių susimąstyti ir paradoksalių įžvalgų meistras. Lengvas stilius taip prikaustys prie knygos, kad neatsiplėšdami versite puslapį po puslapio.
– JAMES CLEAR, bestselerio „Atominiai įpročiai“ autorius
Vien dėl to, kad viskas atrodo chaotiška, nereiškia, kad ir jūs turite į tai veltis. Marko Mansono knyga kviečia kovoti dėl geresnio gyvenimo ir pasaulio – to dabar reikia kaip niekada anksčiau.
– RYAN HOLIDAY, bestselerių „Kliūtis paversk galimybėmis“ ir „Ego Is the Enemy“ autorius
Markas Mansonas ir toliau kūrybingai ir netikėtai pakreipia klausimus apie žmogiškąją laimę ir gerovę. Rezultatas – nuostabiai lengvai skaitoma knyga, kurioje keliamos ir kai kurios aktualijos, aiškinantis, kurlink keliauja mūsų pasaulis ir kaip ten beeinant geriau pasirūpinti savimi (ir vienas kitu).
– Fil. dr. SCOTT BARRY KAUFMAN, Kolumbijos universiteto psichologijos profesorius ir tinklalaidės „The Psychology Podcast“ vedėjas
Pasitelkus tiksliuosius mokslus ir moralės filosofiją, autoriui pavyko sąmojingai paaiškinti šio beprotiško pasaulio esmę visai kartai. Ši knyga garantuotai jus prajuokins, privers permąstyti savo įsitikinimus ir (turėkime viltį) pakeis jūsų gyvenimą.
– NIR EYAL, bestselerio „Hooked“ ir „Indistractable“ (NirAndFar.com) autorius
Markas siūlo priešnuodžius – juoko, praktinių patarimų ir filosofinės išminties tinktūrą, labai reikalingą mūsų dvasinių negalavimų eroje. Visą laiką, kol skaitysite šią knygą, paradoksalios autoriaus įžvalgos vers šypsotis lyg išlenkus tris taureles.
– ERIC BARKER, bestselerio „Barking Up the Wrong Tree“ autorius
Kol visus gąsdina pasaulyje siautėjantis blogis, Markas Mansonas parodo mums, kaip išvengti savo pačių tamsiųjų pusių. Šmaikšti ir informatyvi knyga, kurią prieš nuleidžiant rankas mums visiems reikėtų perskaityti.
– SHANE PARRISH, „Farnam Street“ įkūrėjas ir tinklalaidės „The Knowledge Project“ vedėjas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.