Sveiki atvykę

Narcizas šeimoje. Žalingų pasekmių supratimas ir kelias į išgijimą

5,99

Originalus pavadinimas: Will the Drama Ever End?: Untangling and Healing from the Harmful Effects of Parental Narcissism
Autorius: Karyl Mcbride
Leidėjas: Liūtai ne avys
Metai: 2024
Puslapiai: 352
Formatas: 15,8 x 21,7 x 2,2 cm, kieti viršeliai
ISBN: 9786094930744
Vertėjas: Gabija Lebednykaitė

Aprašymas

Autoritetinga šeimos terapeutė ir bestselerio „Ar tikrai esu nevykėlė?“ autorė parengė skaitytojams išsamų vadovą apie tai, kaip išsigydyti narcisistinėje šeimoje patirtą žalą.

 

Pražūtingų narcizo prievartos pasekmių tyrinėjimo pradininkė Karyl McBride turi sprendimą visiems norintiems išsigydyti nemenkstantį skausmą.

 

Čia nagrinėjama klastinga narciziškos aplinkos dinamika šeimoje, kur tėvas ar motina kenkia vaiko emociniam brendimui ir gebėjimui pasitikėti savimi bei kitais žmonėmis. Galiausiai aprašoma, kaip įmanoma nusikratyti šios naštos ir tapti laisvu žmogumi. Kartu su lengvai įgyvendinama penkių žingsnių gijimo programa ir klausimynu, padedančiu praregėti, ar jūs arba kuris jūsų šeimos narys turi narcizo savybių, K. McBride suteikia vilties visiems pageidaujantiesiems išgyti nuo patirtos narcizo prievartos.

 

„Daktarė K. McBride pateikia naujausią ir išsamiausią narciziškų tėvų poveikio vaikams ir visiems šeimos nariams analizę. Jos aiškūs bei glausti pavyzdžiai atskleidžia, kaip vaiką emociškai žaloja toks auklėjimas. Toks gydymo metodas neabejotinai veiksmingas. Šią knygą privalo perskaityti visi gydytojai, dirbantys su nukentėjusiais nuo narciziškų tėvų klientais. Nepažįstu žmogaus, kuriam nebūtų naudinga suprasti narcizų įtaką savo gyvenimui, žvelgiant pro šį itin informatyvų objektyvą“, – teigia Renee Richker, vaikų ir paauglių psichiatrė.

 

Apie autorę

 

Karyl McBride, medicinos mokslų daktarė, yra licencijuota santuokos konsultantė ir šeimos terapeutė, turinti daugiau nei keturiasdešimt metų praktikos viešosios ir privačios medicinos sektoriuose. Jos specializacija – traumų gydymas. K. McBride yra pripažinta narcisizmo tyrėja ir kelių knygų šia tema autorė. Jos darbai taip pat buvo publikuoti „HuffPost“ ir „Psychology Today“.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Narcizas šeimoje. Žalingų pasekmių supratimas ir kelias į išgijimą”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *