Sveiki atvykę

Ar tikrai esu nevykėlė? Knyga apie narcizes motinas ir kaip padėti jų aukoms

6,49

 • Originalus pavadinimas: Will I Ever Be Good Enough? Healing the Daughters of Narcissistic Mothers
 • Autorius: Karyl Mcbride
 • Leidėjas: Liūtai ne avys
 • Metai: 2023
 • Puslapiai: 320
 • ISBN: 9786094930515
 • Formatas: 13,5 x 20 x 2,2 cm, kieti viršeliai
 • Kalba: Lietuvių
 • Vertėjas: Diana Urbonė

Aprašymas

Patyrusios šeimos terapeutės dr. Karyl McBride knyga „Ar tikrai esu nevykėlė?“ – puikus vadovas trokštantiems pasveikti tiems, kuriuos užaugino savanaudės, emociškai smurtaujančios ir toksiškos motinos. Ši knyga padės susigrąžinti savo gyvenimą.

Pirmoji knyga dukroms, patyrusioms narcisistiškų, savanaudiškų motinų smurtą – tai išsami specialisto pagalba, kurios reikia norint įveikti slegiančią praeitį ir pradėti mėgautis normaliu gyvenimu. Psichoterapeutė Dr. Karyl McBride, daugiau negu du dešimtmečius dirbanti moterų sveikatos srityje ir skaičiuojanti šimtus pokalbių su kenčiančiomis dukromis, padeda atpažinti plačiausiai paplitusius šio emocinio smurto padarinius ir sukurti individualią savisaugos, sprendimų priėmimo bei pasveikimo programą.

Narcizės motinos moko savo dukras, kad meilė nėra besąlygiška, kad ją dukros gaus tik tada, kai elgsis pagal motinos lūkesčius ir užgaidas. Būdamos suaugusios šios moterys sunkiai įveikia nevisavertiškumo, nusivylimo, emocinės tuštumos ir liūdesio jausmus. Jos taip pat gali jausti atstūmimo baimę, dėl kurios nuolat užmezga nesveikus meilės santykius, taip pat gali būti linkusios į perfekcionizmą ir nepaliaujamą savikritiką arba savisabotažą ir nusivylimą. Iš kelių etapų susidedanti dr. McBride programa leis jums:

 1. atpažinti savo patirtį, susijusią su motinos narcisizmu, ir jos poveikį visiems jūsų gyvenimo aspektams;
 2. suprasti, kaip įsisąmoninote verbalinius ir neverbalinius motinos pranešimus ir kaip jie pasireiškė perdėtu noru pasiekti gyvenime kuo daugiau arba, priešingai, – savisabotažu;
 3. susidaryti asmeninę programą, leisiančią perimti gyvenimo kontrolę į savo rankas ir sustiprinti savivoką, nustatyti sveikas ribas su motina bei nutraukti smurtinio palikimo grandinę.

Šilta ir užuojautos kupina dr. McBride knyga „Ar tikrai esu nevykėlė?“ padrąsins ir įkvėps kiekvieną skaitytoją bei taps pagrindine priemone kelyje į pasveikimą.

Dr. Karyl McBride – licencijuota santuokos ir šeimos santykių psichoterapeutė, turinti didesnį negu trisdešimties metų darbo privačiame ir valstybiniame sektoriuje stažą. Jos specializacija – traumų gydymas. Karyl McBride yra didžiausią autoritetą narcisizmo srityje įgijusi specialistė ir knygos „Ar tikrai esu nevykėlė? Kaip išgydyti narcizių motinų dukras“ autorė, viena iš Psychology TodayHuffington Post tinklaraštininkų. Jos knyga, kurią dabar laikote rankose, buvo įtraukta į New York Times knygų klubą. Dr. McBride taip pat galima rasti internete adresu WillIEverBeGoodEnough.com, KarylMcBridePhD.com ir Facebook.com/DrKarylMcBride.

„Knygoje „Ar tikrai esu nevykėlė?“ parodoma labai paplitusi ir neįvardyta žaizda – žaizda, atsiradusi augant su narcize motina. Šioje patrauklioje knygoje Karyl McBride aprašo aiškų, sąžiningą ir veiksmingą būdą, kaip išgydyti šią žaizdą ir mėgautis visaverčiu bei džiaugsmingu gyvenimu.” – Gyd. Christiane Northrup, knygų Mother-Daughter WisdomThe Wisdom of Menopause ir Women’s Bodies, Women’s Wisdom autorė

„Dr. Karyl McBride subūrė moterų balsų chorą, kad aprašytų visas motiniško narcisizmo patirtis. Kad ir kokia atskirta nuo tradicinės motinų ir dukterų santykių krypties iki šiol jautėtės, kelyje į pasveikimą nebesate viena.” – Sandy Hotchkiss, psichologijos mokslų daktarė, licencijuota klinikinio socialinio darbo specialistė, knygos Why Is It Always About You? autorė

„Narcisistiškai nusiteikusios motinos visada šalia, kai joms prireikia jūsų. Jos tikisi būti dėmesio centre ir, negavusios to, ko nori, gali tapti žiaurios. Išmokti nustatyti ribas gyvenant su narcizėmis motinomis – sudėtingas iššūkis. Dr. McBride siūlo iš kelių etapų susidedantį būdą, kaip suprasti narcisizmą, psichologiškai smurtaujančiai motinai nustatyti ribas ir atsigauti po psichologinės žalos. Šią knygą būtina perskaityti kiekvienai moteriai, gyvenančiai dominuojančios, tik save matančios motinos šešėlyje.” – Gyd. Nanette Gartrell, knygos My Answer Is NO… If That’s Okay with You autorė

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ar tikrai esu nevykėlė? Knyga apie narcizes motinas ir kaip padėti jų aukoms”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *