Sveiki atvykę

Niekas nenutinka be priežasties: ir kiti melai, kurie man patiko

3,99

  • Originalus pavadinimas: Everything Happens for a Reason: And Other Lies I’ve Loved
  • Autorius: Kate Bowler
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Metai: 2022
  • Puslapiai: 224
  • ISBN: 9786094930041
  • Formatas: 10,5 x 20 x 1,8 cm, kieti viršeliai
  • Kalba: Lietuvių
  • Vertėjas: Gražina Nemunienė

Aprašymas

The New York Times” bestseleris.

Amerikiečių žurnalas „Real Simple” įvardijo šią knygą, kaip vieną geriausių metų knygų.

***
Katė Bowler yra Djuko universiteto dvasininkų mokyklos docentė, kilusi iš paprastos šeimos, kurioje buvo auklėta krikščioniškai. Ji specializuojasi klestėjimo evangelijoje, tikėjime, kuris turtą vertina kaip Dievo palaiminimą, o nesėkmes – kaip Dievo nepritarimą. Jai sekasi darbe, yra ištekėjusi už savo mokyklos laikų meilės ir džiaugiasi naujagimiu sūnumi. Netikėtai jai diagnozuojamas ketvirtos stadijos storosios žarnos vėžys.

Savo pačios mirtingumo suvokimas priverčia Katę suprasti, kad ji pati tyliai užsiprenumeravo klestėjimo evangeliją, gyvendama įsitikinusi, kad savo gyvenimą gali kontroliuoti ryžtu. Nors ši krikščionybės kryptis yra persmelkta „galiu tai padaryti” dvasia, joje slypi ir mintis, kad jei pasiduodi ligai, esi nevykėlis. Katė labai serga, ir joks pozityvus mąstymas nepadeda susitraukti jos kūno augliams. Ji galvoja, kaip reikės mirti visuomenėje, manančioje, kad niekas nenutinka be priežasties? Katė netenka šio įsitikinimo ir atranda, kad gyvenimas yra sunkus, bet nuostabus taip, kaip niekada anksčiau nebuvo.

Atvirumu, humoru ir išmintimi Katė Bowler giliai įtraukia skaitytoją į savo gyvenimą, kuriame su meile apgyvendina būrį draugų, bičiulių, giminaičių ir gydytojų. Knyga „Niekas nenutinka be priežasties” yra gyvenimo istorija, kurioje atskleistas jos požiūrio į mirtį pokytis, išmokęs ją džiaugtis gyvenimu.

„Knygų lentynoje ši knyga turėtų atsidurti šalia tokių puikių knygų ta pačia tema kaip Paulo Kalanithio „Įkvėpti tylą” ir Atulo Gawandės „Būti mirtingam.” – Bilas Geitsas

„Prasmės paieškų meditacija ten, kur jokios prasmės nėra, paleidimas to, ko išlaikyti negalime, ir išlikimas bebaimiams netgi tada, kai esame apimti siaubo.” – Lucy Kalatinhi

„Aš greitai ir smarkiai įsimylėjau Katę Bowler. Jos rašymas yra atviras, elegantiškas ir pagaulus – ji tokia, kaip krikščionė Joana Didion. Baigusi skaityti Katės istoriją ėmiau geriau suvokti dabartį, tapau dėkingesnė ir mano vienatvės jausmas susilpnėjo. O kam dar tarnauja menas?” – Glenon Doyle, #1 „The New York Times” bestselerio „Love Warrior” autorė ir organizacijos „Together Rising” prezidentė.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Niekas nenutinka be priežasties: ir kiti melai, kurie man patiko”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *